вторник, 20 июля 2010 г.

Українська пародія на Гагу :)


А у нас розпочалась передача "Знайди 5 відмінностей"! Підказка перша: та, що справа, точно не Леді Гага, бо у неї руда перука! :))

З*явилася раптово у шоу-бізнесі модняча тьотка Леді Гага і усіх покорила своєю оригінальністю, може і бабцю Мадонну за рейтингами посунула :) Якщо вона думала, що така крута, то певно помилялася. Бо якось мені з @blogoreader заманулось 5 липня 2010 року створити на неї пародію, тим більше кліп такий, що фантазія одразу розгулялась ;) - http://www.youtube.com/watch?v=niqrrmev4mA. Ну і ми, недовго думаючи, вирішили створити справжній український образ прибиральниці, яка закохалась у начальника, офіс якого знаходиться у шикарних апартаментах студентської квартири. Одним словом, хотіли показати життєвий рівень українських прибиральниць :)) Вийшло це у нас таким чином: http://www.youtube.com/watch?v=nMxfvhjldnU. Судячи з коментарів, це у нас вийшло добре :) Будемо творити і надалі!

2 комментария:

  1. Я вже в твітері писав, ще тут повторюсь.. Де чую про Алхандро і роберто, зразу згадую чомусь цей образ... Напевно тому що, оригінал я почув після @alnozima
    Україна вперед !! :)

    ОтветитьУдалить