четверг, 2 сентября 2010 г.

Уліци падбітих гопарєй. Сєрія 3. Пріключєнія Члєномєра. Новий епізод.
В ролях:

@masterpiecer – Члєномастер, @Ola_bilo4ka – Бєлка-Стрєлка, @alnozima - Алкозіма (Тєктоніккіллєр), @eolexe - Іалєкса Довбуш, @Vovanada – Вованадскій, @U_TET – Юлєана Тетріс, @Taras – Пахан Львіівента, @blogoreader - Газєточітальщік

Падвал. Вєчєр. Новенькій на районе пад клікухой Члєномастєр решил повийобиватса.

Бєлка-Стрєлка: - Ну у тебя і састаяніє души чьоткає!

Члєномастєр: - Єта не састаяніє души. Єто в первую очередь лінія связі, нах. Дліной в 21 сантіметр (обхвативаєт яйца рукой деманстратівна)

Тєктоніккіллєр: - Слиш, Члєномастєр. Ти уже сваєй дліной виєбал мазгі палавінє фолавєров! Єслі би усє негри пра єто твітілі, ти би бил пєтухом на заборє.

Іалєкса Довбуш: - Жшош, малишка. Тута дєло не тока в размєре - єсть іщьо і діаметр, крівізна і пупирішкі, нах. Да, щас нах аткроют мінісєрвіс пад Твіттер для ізмєрєнія дліни члена і паставлєнія

єтай хєрні на сервер.

Вованадскій: - Устроілі тут нах члєномєрово!

Тєктоніккіллєр: - Да тут адін Члєномєр хочєт забакланіть всєх нах! Я тоже матьорай магу стать, і сібє сіські отхуяріть 21 размєра нах!

Юлєана Тетріс: - Н-да, Члєнамастєра явна на двіжухє ваєннай 29 августа не хватала!

Тєктоніккіллєр: - Да он проста застрял своїм 21 сантіметрам в тамбурє нах і паєтому не пріє хал! (нєрвно ржот і размінаєт локті пад електра )

Члєномастєр: - Учітєсь нах, как нєнавідєть нада!

Тєктоніккіллєр: - Слиш, бля, я би сєбя вазнєнавідєла, єслі би втикала са скоростью в 150 кілобаб в секунду!

Іалєкса Довбуш: - Жизнь далина бить прожита так, шоби от хуя асталась адна шкурка нах! (нєрвно ржот і включаєт Кіллєру громчє єлектро)

Газєточітальщік (чістіт нажи): - Я работать нє могу, нах, с Вашимі хуямі!

Тєктоніккіллєр: - Вірастюк спіт і відіт нах шланг Члєномастєра в мєчтах. Хто єбошил на твісходкє в паркє пад водку, тот тєму просєк нах!

Газєточітальщік: - Черножопиє уже пашлі хєр витягівать – у ніх бля Члєномастєр – конкурент заєбісь нах! (гопарскій ржач на 3 мінути )

Вованадскій: - Мой кастюм Адідас нах стал жертвой Ваших хуйов бля! Обхаркал сємкамі, бля!

Пахан Львівівента: - Пізді, пізді, шо абхаркал! Хватіт на Тєктоніккіллєра пялітся нах. Она своя тьолка! І да, на слєдующєй стрєлкє замутім члєномєрний фєстіваль нах із саатвєтствующім прікідом!

Тєктоніккіллєр: - Так я бля да мєста встрєчі не дапалзу са своїм 21 размєрам!

Пахан Львіівента: - Спакуха, бейба! Ти будіш в категорії – сіськакалібр нах

Іалєкса Довбуш: - Адалжи у Члєномастєра пару сантімєтров. Дак, вирастєт!

Пахан Львіівєнта: - Сіські-піські – всє нєчьотка как-то, пацанчегі

Тєктоніккіллєр: - Ну всьо. Тіпєрь міня Члєномастєр замочіт нах сваім 21 сантімєтровим хуйом!

Газєточітальщік: - Втикнітє, он сібе Вконтакт на стіну чьо паставіл: 8=====D. Я єму лучше хрін прідумал нах: #8=====D~~ ~

Пахан Львівівента: - Всьо нах. Ідьом кардиг развадіть. Члєнамастєр уже уєбал нах куда-то. Стоп, а Тєктоніккіллєр где? А ну ясна малишка мстіть пашла (ржот на пріколє). Давайте електро пагромчє!

Прадалженіє слєдуєт нах…

2 комментария:

 1. На жаль, понуре гівно. Тема не розкрита, написано флюродросерськи і до того ж без жодного застосування хисту і розуму. Якщо він є, звісно :) Робимо висновок - комусь НАСТІЛЬКИ СИЛЬНО не дає спокою мій член, що йому присвятили навіть ціле оповідання. Можу лише себе тішити.

  P.S. І ти кого новеньким на районі назвала? Та коли я твітив ти ще навіть такого слова вимовити не могла. Хоч не позорся, нещастя.

  Оцінка рецензента - 1/10.

  ОтветитьУдалить
 2. Дякую, @masterpiecer. Критика - найкращий досвід. 1) серія гопарських оповідань пишеться для приколу; 2) описане усе лише те, що було в Твіттері, тобто не тільки я приклала руки до створення цього оповідання; 3) "новий на районі" - це було придумано, звичайно ж, ти вже давно в Твіттері.

  Хочу сказати - ти - гідний суперник, за це поважаю тебе. Ненависті, злоби чи заздрощів ніяких немає - я лише відповіла на твій твіт про 21 см.

  І після цього я можу сказати одне: більшість знає, яка я насправді. Це - головне :)

  ОтветитьУдалить