среда, 21 июля 2010 г.

Системні Війни: Помста клієнтів

О, сьогодні всі мої добрі слова будуть спрямовані на такі 3 системи, як ПриватБанк, Вебмані та е-нум.

ПриватБанк

Якщо розцінювати рівень Привату у місті Самборі Львівської області (це глибока сільская дірища, що по помилці бухого писаря названа містом), то він тут нижче... Добре, просто нижче.
1) Компетентність. Тьотка, яка є клієнт-менеджером,
зробила круглі очі, коли я запитала її про інтернетівські картки. Виявилось, таких не існує. У іншому відділі я запитала про те саме, чоловік сказав, що вони раніше такі робили, і навіть подзвонив, щоб розпитатись, як мені її зробити. Йому +1.
2) Нав*язування створення картки. Попри мої неодноразові вказівки на те, що у мене є 2 їхні картки, запропонували зробити нову з поглядом, повним надії, що я забичена діваха, яка ніхрена не розуміє.
3) Не хочуть давати реквізити - "Зайдіть на сайт, погляньте на розділи..." Зайшла я вчора:
(фото досить маленьке - я зробила його з нетбука, так що звиняйте. Зате можете глянути цю красу на сайті privatbank.ua/) те що вони назвали своїм сайтом, мене добряче здивувало. Навіть із моїм хорошим зором роздивитись букви було непросто, всюди купа
банерів, що лізуть один на одного. Особливо мені сподобався розділ Філіали, який по кліку ніде не відкривався, а потім виявилось, що недороблені розробники поставили його внизу сторінки під усім, що тільки є.
Єдиний плюс я знайшла у онлайн-чаті ПриватБанку, де дядько одразу ж вислав мені реквізити на мою картку без будь-яких проблем, і подякував за питання.

Вебмані

О, не менш прекрасна система. Щоб зареєструватись, треба пройти кроків 6, засунути у сервіс свій сертифікат, який, до речі, при реєстрації Експлорер (а інші браузери не дозволяють реєструватись!) бачить як загрозу, попереджає про безпеку. Сидиш і думаєш: "Блін, і що далі?" Я не могла перевести гроші з нету на картку, тому що Вебмані створила з іншим прізвищем, мені моє справжнє не подобається, і у
назві блога воно теж несправжнє :). Отже, я створила новий гаманець, але тут виникла проблема: при авторизації гаманця воно брало той, який був зарєстрований раніше і не давало навіть вибрати потрібне. Коротше, довбалась я з тим довго і нудно. Люди, що писали цю систему, чому не можна було створити щось простіше?

Е-нум

Добре, я продовжила авторизацію старого гаманця, і вирішила зайти через е-нум (система авторизації через електронну пошту). Лише раз зайшла і вирішила передати гроші з гаманця на інший гаманець. Так е-нум видав мені помилку, бо, бачте, кількість смс закінчилось ( а було певно всього спроби 3). На е-нумі немає жодного натяку про поповнення смс, чи будь-який інший спосіб авторизації. У кінцевому результаті я правда стала схожа на забичену діваху. Ну що, панове, Ви свого добились, бо дітись нікуди від такої несформованості систем. Після такого хочеться навчитись програмуванню і створити щось попростіше, щоб люди не крили матом вдома, не бачачи ніякого виходу із подібної ситуації.
Так що, панове, вся справа у популярності - а не в якості, на жаль. Проте тепер у мене виробилось власне ставлення до цього всього, чесне і відверте...


Що ж, хочу сказати одне! Я вдячний клієнт! Бачите? :))