вторник, 1 марта 2011 г.

"Добита" мрія :)

Кожного дня на протязі майже року я думала про цей пост, обдумувала кожне його речення, уявляла своє та інші обличчя. Тепер цей пост став реальністю. Що ж, розділіть зі мною смак мрії :)

Минулого року, у липні, дізнавшись про те, що я не попала у магістратуру свого універу на бюджет (туди попали тупарилі виродки з моєї групи із товстими гаманцями своїх батечків) я вирішила, що є чудова можливість подумати про своє вільне майбутнє і вирішити для себе, що мені потрібно і чого я хочу. У липні я поставила собі ціль заробляти гроші самій і думала переїхати у Львів. Перше мені попалась робота з рекламою. Я пообіцяла собі, що це буде 1-й місяць, коли я не дозволю мамі пересилати гроші (зазвичай протягом 4-х років мого навчання вона висилала мені 200-400 грн в місяць). Дякую @rostikua за дану тоді роботу. Що ж, згадую той місяць з усмішкою :) Я жила на 300-400 грн в місяць. Так, були часи, коли майже не було що їсти, але була поставлена конкретна ціль - забезпечувати себе самій. Було таке, коли у мене цілий тиждень було в гаманці 10 коп. і я раділа, що вмію пережити ще й це :) Дуже підтримував мене @blogoreader і фінансово, і морально. З таким бюджетом я жила 2 місяці.

У вересні трохи рятували листівки. Сама заплатила за квартиру. Замовлення на рекламу збільшувались потроху. З кожної маленької зарплати я відкладала потрошку на Львів. Потім я раптово захворіла бронхітом і половина відкладеного пішла на лікування. Замовлення збільшувались знов. Інколи намагалась хоч 100 грн вислати мамі. Деколи @WhiteMyStyle підкидував копірайт, що теж рятувало. Були спроби вирватись до Львова - робота організатором вечірок у ресторані "Оазис" (невдало, бо було мало часу і мало можливостей для піару), трохи допомагав @s_tamada з
можливістю заробити копірайтом та рекламою.

У новорічну ніч було загадане бажання пошвидше переїхати до Львова (бажано весною - асоціюється у мене з часом великих змін) і дістати креативну роботу, пов*язану з танцями, співом або вже чим-небудь креативним. У січні комп*ютерний заборгував мені 800 грн за роздачу, та й трохи було відкладено. Із-за компа я майже не вставала. Зате оплачувала собі квартиру, хавку і одягала усю сім*ю із секонду (на Закарпатті таких секондів, як всюди немає). В 10 числах я потрапила на кастинг до балету Наталки Карпи. Мене взяли і я почала доїзджати туди 3 рази в тиждень. Додалась роздача в інтернеті. Мій графік виглядав так:
- 10-13 - роздача листівок;
- 13-14.30 - збір на танці, обід;
- 15-19 - репетиція;
- 21-2.00 - копірайт, реклама, прайс-аналіз для одного сайту.
Підкинула копірайт і @barvinkova - дуже їй вдячна за підтримку також фінансову і моральну, до того ж мені підкинули роботу над прайс-аналізом, над одним з розділів якого я працювала 15 год, встаючи хіба в туалет і поїсти. Проте я завершила аналіз на 430 одиниць за 2,5 дні (дякую @blogoreader за допомогу). Уся робота в неті творилась з допомогою інтернету через мою кантужену Нокію.

2 людей в неті готові були розділити зі мною житло, але у них не вистачало грошей на переїзд, тож я чекала їх і вирішила вигрібати з тим всім, доки не прийде час. Несподівано @Rostyslav ретвітнув, що сім*я знімає хату і шукає ще людей. Після танців я подивилась на хату і вирішила, що час для моєї мрії настав. У п*ятницю я привезла до танцювального залу першу частину речей. Коли я не могла зайти з ними в трамвай і падала під вагою мені допомагали добрі люди, а якийсь мужчина допоміг донести сумки до залу, бо йому стало мене жаль. В понеділок було зібрано всю решту речей. Загалом ці речі нараховували 10 сумок і ще 4 чекали мене у Львові у залі. Прийшли 3 подруги і без зайвих питань брали на себе речі і допомогли загрузитись в маршрутку. В цей момент, як ніколи зрозуміла, що мене оточує тільки найкраще і що Той, наверху, дуже любить мене і завжди мені у всьому помагає.

Отож, я від вчора живу у Львові. Збулось усе, що було загадано у новорічну ніч. До речі, якщо я добре танцюватиму мене візьмуть у основний склад, платитимуть за це гроші і може Ви мене десь побачите по зомбоящику :) Є тимчасова робота, працюю з своєю одноквартирницею, після роботи їду на танці, приїзджаю і займаюсь копірайтом. Тяжко звинкути до графікe, але думаю, вибору у мене немає :) Живу на Санта-Барбарі, тож хто хоче, сходимо на каву якось на вихідних. Дякую всім за підтримку, за Вашу віру в мене і знайте, що мрію треба приперти до стіни рогами і бодати її доти, доки вона не здастся :) Здійснення мрій Вам!

17 комментариев:

 1. Сильно!!! Ти велика МОЛОДЧИНКА!!! Ніколи цього не забувай!!! Як людина, яка живе на Санта-Барабарі також запрошую у вільний час на каву-чай (правда на Сихові майже нікуди іти, аби не в гадюшник, але щось придумати можна :) Оу :) Ми майже не знайомі :)

  ОтветитьУдалить
 2. Похлопав!!! Наснаги тобі і в подальшому. А друзі на те вони і друзі щоб виручати. Всьо буде чотко!

  ОтветитьУдалить
 3. Ну ти й молодець, вітаю з успіхами і надіюсь, що й надалі все буде супер

  ОтветитьУдалить
 4. В І Т А Ю!!!
  Ще один приклад нестандартного втілення щастя=)

  ОтветитьУдалить
 5. твоя історія надихає, дякую і вітаю ;)

  ОтветитьУдалить
 6. Дякую, мої любі. Повірте, що варте воно все того, щоб відчувати Вас поруч, хоч і через інет-проводи! =*

  ОтветитьУдалить
 7. Альона ти просто молодчинка! у тебе все обовязково вийде, ти дуже сильна і працьовита,усім би твоєї енергії хоч би шматок!! Вітаю на Сихові))

  П.С. ...якщо мені якось не скинуть ключі з вікна - чекай вгості, я тут поруч))

  ОтветитьУдалить
 8. Сонце, вітаю з поступовим втіленням мрій!

  ти б ще хоч твітнула словечко про переїзд, я б постарався допомогти...

  Рости тобі пошвидше і повище до кожної нової мети!!!

  ОтветитьУдалить
 9. Безмежно рада, що Ви у мене є!

  ОтветитьУдалить
 10. вітаю... це тільки одних з перших кроків... все впереді...

  ОтветитьУдалить
 11. то де ж ти живеш, власне кажучи?

  ОтветитьУдалить
 12. Вітаю, зміни це чудово, хоча й непривично :) Часто коли буваю у Львові то буваю на Санта-Барбарі. А яка вулиця? =)

  ОтветитьУдалить
 13. Трильовского, 5 ) Попереджайте, коли прийдете, бо я вся в роботі :)

  ОтветитьУдалить
 14. ти мега-супер молодець! радий, що згадала мене, дуже приємно, що я залишаю в твому житті позитивний слід! як ми й думали влітку, твоя мрія здійснилась!

  ОтветитьУдалить
 15. Да.. Прочитавши так багато тексту - не можу не прокоментувати. Радий що Мрії збуваються хоч у когось - отже в реальності і теоретично це цілком можливо. Хоча бачу що реальність не дуже лагідна, але вона твоя, ти нею живеш - тому успіху у всьому :)


  Радий що з того списку людей яких ти тут згадуєш - я хоч половину та якось та й знаю..


  Тож Франик і Львів - Єднаймось - Ми того Варті :)

  ОтветитьУдалить
 16. вітаю у Львові) чудове втілення прекрасної мрії)
  маємо якось здибатися на каві)))
  066 482 72 68 якщо що)))))

  ОтветитьУдалить
 17. Дякую, любі! Обов*язково здибаємось на каві, або на крайняк на наступному івенті! :)

  ОтветитьУдалить