понедельник, 31 октября 2011 г.

Державні лайноклади України

Часто стаються такі ситуації, коли хочеш сказати все, що думаєш про якусь подію або людину, але стримуєшся, бо бережеш себе від зворотнього лайна. Та коли ця міра терпимості перевалює за позначку "піздєц", то, певно, найгірше. Найгірше тому, що в нашій країні все через жопу і моє скромне "Ви, уроди, все робите не так і не справедливо" нікого не гребе. Сьогоднішній пост про державні заклади України, а точніш, по моєму визначенню, лайноклади.
Лайноклад - заклад, в який вкладаються гроші, але ці гроші ідуть не по призначенню, а в кишеню старшого і його підлеглих декано, замісникодекано і його брат-кум-сват сапіенсів. Основні ознаки лайнокладу:
- третина того, що заробляють чесні працівники лайнокладу капає у податкову. Зате лайноклад дає стаж у трудову, але для того, щоб мати файну пенсію, треба горбатитись у лайнокладі 30 і більше років;
- у лайнокладі роблять ремонт, але ремонт зроблений швидко, хєрово і страшно. Зате на кафедрі лайнокладу зроблений зразок ремонту, який мав бути у всьому корпусі;
- у лайнокладах не потрібне хороше опалення. Певно перевіряється теорема, що студенти - "гарячі штучки" і нахукають самі, або перегару робочих, що робили ремонт, вистачить на весь опалювальний сезон;
- лайнокладам не потрібні обігрівачі (мається на увазі моє "робоче місце"). Їм хватане 100 раз перекручених і перемотаних скотчем проводів у старих смердючих радянських огризках калориферів. Зважаючи на те, що я позую, а ззаду коротить і я щохвилини думаю, що зарах залишусь без волосся, теорема про студентів "гарячих штучок" справджується. При такій дозі адреналіну не вважаєш на холод.
- у лайнокладах ціни за навчання космічні і всі бухгалтери та деякі викладачі прилетіли з космосу. Вони чимось незадоволені, мовчазні, наглі і вічно кудись уйобують без попередження.
- стати викладачем може людина не обов*язково потрібної спеціальності. Треба мати кум-брат-сват сапіенса або гроші.
- деякі лайнокладачі такі наглі, що не оцінюють Ваш розумовий рівень інтелектуально, а лише матеріально. Для брутальних пропоную підтертись потрібною купюрою і загорнути у подарунковий папір цим грошососам.
- якщо любите жесть, ідіть їсти в столову. Лайнокладська столова - це висер грошей на хавку без смаку, кольору, порції та енергетичної цінності. Чай, заварений 150 раз із свіжими, упавшими на жирну пілогу пакетиками у них завжди в наявності. А. Ну і салат з волоссям, можна ще й з кульком. Лотерея, блєать!
- бібліотека - геніальне місце, де є все, чого ніколи нема. Десять самих потрібних книжок, які постійно беруть якісь уйобки, що забухали і не несуть їх назад. І вирваними сторінками, які ти хочеш списати на модулі, вони скоріш за все підтерли дупу.
- на один лайнозаклад попадається від 1 до 3 лайнокладачів вищого ступеня уйобства. Одних не гребе, що ти працюєш паралельно з навчанням, інших не гребе, що книжок немає, третіх не гребе ні їх робота, ні студенти.
- лайноклади мають особливий графік роботи. Кафедра і лаборант (КІЛ) працюють у віртуальному режимі. У реальному режимі вони мають працювати до 18.00. Починаючи з 16.30 КІЛ переходить у віртуальний режим.
- найголовніший елемент мотивації після 16.30 - якщо КІЛ не переходить у віртуальний режим, вони переходять на віртуальний Alcohol. Пляшка коньяку "Десна" у каптьорці деканату і роботоздатність КІЛу підвищується до 40 градусів атмосферного тиску.
- неочікуваний або очікуваний візит перевірки "зверху" завжди закінчується попереднім пунктом.

Щиро вдячна нашій грьобаній системі оподаткування за зняті 260 грн податку з моєї зарплати. Вчіться, блєать, і працюйте, українці, у Державних лайнокладах України!