воскресенье, 12 февраля 2012 г.

Думки дня або зомбовані ніхто

Назрів час для свіжого посту. Посту, де можна багато написати, подумати і аналізувати. Останній час маю можливість спостерігати за парою, яка разом вже 7 років. І я Вам скажу, що нічого офігєнного я в цьому не бачу. Натомість я бачу монотонну, просту і сіру картину, від якої поняття "любов" стає для мене викликаючим нудоту терміном.

Ця пара є прикладом людей "плюс-мінус". Вона - скромна, чесна, відповідальна, ніжна жінка. Вона не вміє постояти за себе, як слід, і може терпіти зверхнє і нагле ставлення. Вона усратись, яка правильна, не користується косметикою, не купляє сексуальних кофтинок, упереджено ставиться до продукції любого виду.

Він - любитель познущатися з усього, хоча більше це схоже на повийобуватись. Обожнює харити мізки фільмом, картинкою чи музикою, які є мегасмішними або стьобними. Харити щодня, доки ти це не подивишся. Егоїст, який думає тільки про себе. Наглий і самовпевнений. Агресивний.

Усе їхнє життя складається із системи: сніданок - вечеря - спати. Кожен третій раз вони можуть подивитись разом фільм, який хоче подивитись він. Вони не ходять гуляти.

Він користується її добротою і її безмежною любов*ю до нього, коли вона приходить додому змучена і голодна і просить вичудити щось елегентне йому на вечерю. Його не гребе, що їй це буде тяжко. Він дає чітко побачити, що він тут - король, а вона - так, формальність.

Він не упустить жодної нагоди посидіти в інтернеті замість того, щоб урізноманітнити час зі своєю коханою. Він не подарує їй квітів просто так і не зробить їй сюрпризу.
Вона не дасть йому випити більше, ніж 200 г пива, бо вона не любить алкоголю і не любить, коли п*ють чоловіки. Через це він нікуди не ходить з мужиками і метається від компа до неї.

Вона мало користується антиперспірантами, п*є дорогі чаї, не п*є з чайничків з металевим ситечком, не миє голову кожні два дні (вважає, що чим менше миєш голову, тим менше вона жирніє), думає, що про неї подумають інші.

Вона закохалась в нього перша, а він перші півроку навіть не казав, що її любить і вважав ці відносини тратою часу, бо не вірив в любов. Весь цей час своєю вічною любов*ю вона тримає його біля себе, а він усі 7 років тримає на ноуті фото її такої, в яку він тоді поступово закохався.

Аналізуючи усе це, я задаюсь питаннями: чи це любов? Так, нема прекрасних принців і мужиків, що бігли за тролейбусами, бо їм сподобалась там дівчина. Пристрасть вщухає, рутина стає способом життя, дивитись на обличчя один одного 7 років підряд з дня у день - затерта мелодрама.

Жінка повинна вміти з любого чоловіка зробити ідеал. Особливо, якщо чоловік її любить - з такого можна виліпити багато що. Ми повинні робити їсти, займатись пранням, виношувати дітей - стандартний набір, від якого не відмажешся. Але попри це треба бути ЖІНКОЮ. Вміти підмалюватись - хоч трошки, коли ви йдете з ним на каву, купляти сексуальну білизну, слідкувати за собою. Залишатись такою, в яку він закохався, а не такою, якою ти знаєш, що він і так тебе буде любити. Фото, яке 7 років стоїть на ноуті, хіба тобі це ні про що не говорить?

Чоловік, якого тримають в рукавицях - це не чоловік. Він має мати роги, має огризатись, шлятись з друзями по концертах і барах ( в міру), бо він чоловік - дикий та нестримний. Якщо він не буде грати в контру на компі і пити пиво без тебе, то це буде слухняне чмо. Якщо ти не будеш постійно для нього новою і загадковою, він буде трахати іншу, ти назвеш його козлом, так і не зрозумівши, чому він це зробив.

Сонце, закрий борщ кришкою, бо колір википить. Сонце, запарюй чай температурою 56 градусів, бо він буде не такий смачний. Мені шкода цього чоловіка, бо його мізки пропарені системою, а для чоловічого мозку система убивча.

Я не маю нічого проти, хай любляться, але така любов - це кошмар. Краще вже ніякої, ніж тупа Матриця із натягнутими ролями, які вже давно приросли до людей і роблять їх зомбованими ніхто.