воскресенье, 27 мая 2012 г.

Чому мене верне від українського весілля

Сьогоднішній пост  буде про українське весілля. Це поняття настільки обширне і мені противне, що буде що почитати. Перш за все почну із витрат.


1.Бабло


Батьки витрачають на весілля купу грошей. Які суми я тільки не чула. Вони їдуть на заробітки, беруть кредит у банку, позичають у знайомих, виймають із запорошеної трилітрової банки свої збереження. Я задаю питання - чому? Чому батьки повинні просрати уйму грошей на цей день. Прихильники традиційності одразу ж накинуться на мене. Я - за практичність. Практичність визначає рівень твоєї мудрості та досвіду. Якщо ж я збираюсь потратити на власне весілля хай там 15 тисяч грн, то я вважатиму себе дурепою. (До тих, хто так і зробив озвучено не було, це я про себе)


15 тисяч гривень! За ці гроші можна було би купити техніки для молодят, меблів, можливо навіть машину. Згідна, частина грошей повертається. Але ж не усі витрати віддаються батькам, треба ж молодятам на щось купляти все необіхдне і т.д. 


Все ж не розділяю цієї думки та вчинку. Я плачу за накриті столи зі спиртним, щоб усі гості нажерлись і нажрались, а по п*яні вже і пораділи за мене. Стільки грошей просто пішло в унітаз. Ну так, треба ж цілій родині колись відірватись, вони ж стільки грошей вклали в тебе, суча дочко, а ти навіть не хочеш їм віддячити пишним весіллям.


2.Колективна любов


От, блять, поясніть, який дибіл придумав цю фразу "Гірко"? Яке вона нах значення має до солодких поцілунків молодят? 


Була я на весіллі одному. Раз в житті. Причому всього на 70 чоловік. Але мені вистачило вражень. Бідні молодята через цю довбану фразу повинні були цілуватися ледь не щохвилини, ще й довго. Мені би після такого місяць цілуватись не хотілось. Чому я зобов*язана Вам показувати, як я цілуюсь? Це блєать, моральний кунілінгус, тож тусуйтесь нах з цією фразочкою.


Що за дибілоїд номер два сказав "Милые бранятся - только тешатся!" Мілиє посрались, бо хтось з них бовкнув, або зробив щось зайве, і якщо це трапляється часто, то ще трохи побранятса і розійдуться через рік, просравши купу бабла на весілля, яке мало дати їхній парі щастя і здоровля на многая і благая літ. Тьху ти, одразу згадується цей піздєц з відео "Щастя здоровля"

Далі. Що це за дибілізм знімати нареченому зубами або губами пов*язку з ноги, яка досить таки високо? Я не хочу, щоб уся родина втикала на це. Це - інтимне. Чому мій чоловік має це інтимне показувати? Доказ любові, блєать?


3.Плаття, зачіски - красата нєпісаная


Заплатити за плаття 6 штук! Зачіска, манікюр, педикюр, епіляція, туфлі ще штуки дві. Може то все й більше коштує, я ж перепрошую за своє незнання. Приходиш на своє весілля і всі гості дрочать на тебе: "О, яка ж ти красуня!" А я щодня красуня. Чи до цього дня була страшною набуханою Анькою з третього пад*єзда? Жінка до цього дня готується несамовито. Ну так, це ж найкращий день в її житті! А ти до цього педикюр і манікюр не робила? Ноги не голила? Не купляла гарну білизну? Макіяж, тонни макіяжу - це ж танцювати на повну неможливо, - вічно "пасеш" його, аби не розплився. Коханий не може тебе поцілувати в щічку, бо там же ж пудра з тонаком і три прищі, бо ПМС почався.Череп натягується тисячами булавок. 


Туфлі натирають, але пох - треба буть звіздою! Кончене кільце під платтям заважає танцювати, сідати, обнімати нареченого, в машину залазиш, як мамонт, з ним. Таке весілля ви собі уявляли?


Такі фігури ховають під платтями! Всі обирають майже завжди єдиний, пишний варіант. Якщо ти маєш гарні сідниці, пишні груди або стрункі ніжки, то якого біса ти ховаєш їх під пишним платтям? Ти - наречена, при твоєму заході у коханого має перехопити дух, а не ляпнути "Яка ти гарна" аби зовсім не мовчати. Жінки втратили вміння підбирати, підкреслювати щось. Сучасна мода дає їм можливість пялити на себе усе підряд. Я не вірю, що неможливо з повної жіночки зробити сексуальну булочку. Ти сама винна в тому, що себе такою зробила. Ти сама винна в тому, що не вмієш тонко це приховати. Ну а якщо тобі посрати на свою вагу, бо "він мене любить такою, як я є", то побачимо на який плакат чи сусідку він дрочитиме через 5 років.


4. Весілля - найголовніша подія в житті


Пробачте, але я вважаю, що це - хороший процент людей, яким передався сільськозомбувальний менталітет. Для мене найголовнішою подією в житті був би день, коли чоловік би запропонував мені одружитися. Цей день - не весілля. Весілля - це день святкування дня освідчення. Так, до цього неможливо напевно бути готовим. Хай би я була в джинсах і якійсь кофтині і ми пішли кудись в кафешку, а тут він би видихнув і сказав: "Ти вийдеш за мене?" Ось чого чекають усі дівки. Цього дня. І мені би було пофіг, що може я не нафарбована, не на підборах ну і взагалі. Але це так справжньо. 


На весілля всі приходять тупо відмітити цю подію. Ваші родичі вже всі знають, що Ви заручені. І всі відмовляються від пікніків, роботи, бла-бла, бо ж така бухаловка намічається! Так, треба купити собі плаття, там же ж буде Танька з роботи, а вона корова, а я худіша за неї, тож да! Ну і Ваня з школи такий нічого, побачить, яка я гарна, авось шось замутим. Тьху. Ви всі цими грьобаними думками просто затьмарюєте те чисте духовне і фізичне, що є між парою. 


Ну ок, відіграли Ви весілля. Що далі? Все? Найщасливіший момент пройшов. Ти ходиш далі перед чоловіком в розтягнутих домашніх штанах, просмерджених котлетами. А, може подарували нові на весілля. Нічого, їх теж це чекає. Убогий жіночий мозок. Нічого поза весіллям жінка не бачить. Кар*єра, розваги, пошук у собі якихось талантів, їх розвиток, подорожі, - а ну, як бісу, я ж його так люблю! І в нас будуть гарні діти, ми будемо круто жити, бла-бла. (Позив на рвоту) Це все буде. А потім наступить пелена бояну. Нічого не змінюватиметься. А жінці захочеться піти з подругами в клуб, але вона не може, бо вже має дитину. На дитині сказується це ставлення і вона росте без належної уваги. Кароче, можна довго це все розжовувати. Я хотіла сказати, що вважаю весілля переходом на інший рівень, але аж ніяк не найщасливішою подією в житті.


5.Шлюбна ніч


Мені от цікаво. Наречена та наречений останні два дні ( місяці!) перед весіллям майже не спали, старанно готувались, були в очікуванні свята. На весіллі вони пили, їли, танцювали, розважали гостей і т.д. Вони приходять додому в 5 чи якій там. Скажіть, який там секс? Ну так, якщо пара до весілля сексу не було, то хоч би там скелі рушились, голодний наречений накинеться на нещасну, допоки не заплодить її усіма відкладеними сперматозоїдами. І це ж усі думають, що в ту ніч обов*язково дітей робити. І ще батьки, особливо, якщо вони із сільськозомбувальним менталітетом, вічно питають "Ну коли вже внуки, коли?". 


Наречена прийде і захоче першим ділом зняти підбори. Можливо вона захоче піти в ванну. Їй доведеться знімати шпильки, змивати макіяж і т.п. Я після того всього сказала би нареченому "звиняй" і повернулась на бочок. 


6.Весілля для батьків та друзів


Ну так, це ж все для моїх коханих батьків, для родини, для друзів, щоб усі нарадувались, натанцювались і нажрались, я ж-бо заміж виходжу! А я би зробила для батьків окремий стіл вдома. Батькам не головне шоу. Вони просто хочуть ближче познайомитись, поговорити в тісному родинному колі. Я не хочу, щоб вони бачили, як мій кращий друг Коля стругає з балкону. Хай він стругає у колі всіх моїх інших друзів - так теж буде що згадати і буде менш соромно. 


Чим і як мають віддавати ті бідні батьки такі космічні суми за ваше весілля? Вони потратили на тебе достатньо грошей за все життя, щоб оплачувати ще й це. Відмовляти собі у ліках, відпочинку, потрібних витратах тільки аби за один день висрати суму за пару років. Чому би тобі самому на це не заробити і запросити їх погуляти? Так, це дійсно було би свято. А не погляд матері з бокалом вина на вашому святі, підкреслюючий її думку "Боже, як же ми то будемо віддавати". 


Думайте добряче перед тим, як робити весілля. Життя звертає у русло сім*я - можете вже собі багато в чому відмовити. Стати за робочий станок "жінка-дружина-домогосподарка-мама". І все. Якщо Ви, прочитавши це все, зневажливо похитаєте головою, видно ви не знаєте ціни грошам. Видно ви не знаєте, як розвиватися і бути щасливим, що ти вільний, хоч і у відносинах. Що ти думаєш не лише про себе,  й про родину. 


Удачі!